13639.
Sculptures, statuettes, plaques
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Zajácz Tamás (1952- ): Szókrátész. Bőr dombormű, fali dísz. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 22x29cm