13649.
Sculptures, statuettes, plaques
38 000 HUF
102,98 EUR, 118,75 USD
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Fiú arc. Engóbozott gipsz, jelzett a hátoldalon, kopással, 19x14 cm