13577.
Sculptures, statuettes, plaques
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
Rápolthy Lajos (1880 -1954): Halárus. 1925. Festett gipsz, jelzett, kis sérüléssel, m: 33 cm