Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 34

1848 Uj csárdás az 1861-diki farsangra szerzé Petényi Ottó Pest 1861. Beimel 4p.
18101.

2 400 HUF

Das Wunschkonzert. 14 Welterfolge für Klavier Band 2. Berlin, é.n., Richard Birnbach, 72 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
18102.

2 000 HUF

cca 1870 Bach, [Johann Sebastian]: Sechs Suiten für die Violine solo von - - . Als Vorstudien zu den grossen Violin-Sonaten dieses Meisters nach dessen Violoncell-Sonaten zum Gebrauch im Conservatorium der Musik zu Leipzig bearbeitet von Ferdinand David. Leipzig, é.n., Gustav Heinze, 42+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos.
18103.

3 200 HUF
8,67
10,00

1950 Bp., A Bartók Béla Szövetség kottatárának árjegyzéke, 23p
18104.

1 000 HUF

Vegyes kotta tétel: Ezüsttükrös kávéházba..., Karácsonyi énekek, Juj az a macaroni..., stb., megviselt állapotban
18105.

4 000 HUF

cca 1970 Beatles souvenir song album kottafüzet képekkel
18106.

3 000 HUF

Ludwig van Beethoven (1770-1827): Kleinere Klavierwerke. Bp., Köneman Music. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18107.

3 000 HUF

Bartók Béla - Lengyel Menyhért: A csodálatos mandarin. H.n., é.n., Magyar Bibliofil Társaság / Tevan. Megjelent 2000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18108.

2 000 HUF

1962 Kodály Zoltán: Háry János. Magyar Állami Operaház. Bónis Ferenc által Devecseri Gábornak DEDIKÁLT!
18109.

2 000 HUF

Buchner Antal (szerk.), Luspay Kálmán (szerk.), Régenhold János (szerk.) Turul daloskönyv I?II. kötet Vegyeskarra írott énekek gyűjteménye két kötetben. Negyvenhat szerző száz vegyeskara. Középiskolák részére kézikönyv gyanánt és énekkarok használatára. Eger, 1921?1928. Egri Nyomda Részvénytársaság. [12] + 123 + [1] p.; [10] + 160 p. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel.
18110.

5 000 HUF

[Népszerű kínai dalok]C hanson populaires Chinoises. Pekin, 1964. Editions Langues Etrangeres. 17 db kottafüzet Illusztrált félvászon mappában / Collection of musical notes
18111.

2 000 HUF

Culver, Charles A.: Musical Acoustics. New York, Toronto, London: 1956, McGraw-Hill. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
18112.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF