31807.
Sports awards and sports commemorative medals
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
DN (~1960) "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény (17x22mm) T:XF,VF, aranyozás lekopott