21182.
Books: Technics
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Hegesztők kézikönyve. Összeáll.: Kurovszky István, és Csurgay Árpád. Bp., 1937., Weiss Manfred Acél- és Fémművek, (Közlekedési-ny.), 135 p. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a gerincen kis sérüléssel.