20881.
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Winter Margit - Hortobágyi Béla - Pekár Mihály: Észlelőkönyv az élettani gyakorlatokhoz. Bp., 1922, Mai Henrik és Fia, XIII+(3)+224 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos gerinccel, néhány sérült lappal, kijáró elülső szennylappal, a címlapon tulajdonosi bélyegzővel.