20883.
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+1+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kötéstábla elvált a könyvtesttől