20842.
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
2 db könyv - Koenigswald, G. H. R. von: Találkozás az Å‘semberrel. Bp., 1961, Gondolat. + Koenigswald, G. H. R. von: Az ember története. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói kartonált és félvászon kötés, sérült papÃr védÅ‘borÃtóval, kissé kopottas állapotban.