20092.
Books: Architecture, Art
20 000 HUF
Waltraud Neuwirth: Wiener Silber 1780-1866 Vol. I-II. Vienese Silver. Klasszizismus, Biedermeier, Historismus, Classicism, Biedermeier, Historicism. Vol. I.: Tabaksdosen, Snuffboxes. Vol. II.: Zuckerstreuer, Zuckerdosen, Zuckervasen, Zuckerzangen. Sugar Castors, Sugar Bowls, Sugar Vases, Sugar Tongs.
Wien,1988-1989, Selbstverlag Dr. Waltraud Neuwirth, 352 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, köztük jelzésekkel is! 4 kötetben teljes! Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt, kopott papír védőborítóban. Ritka! Nagyon komoly szakmunka!