Ships Balaton Number of items: 19
3473130
17317
513
Ships Balaton
cca 1910 Cosulich Line Trieste. Super Motor Vessels Saturnia - Vulcania. Milano, én., Rizzoli & C., 21 sztl. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói haránt-alakú zsinórfűzött papírkötés, foltos, egy kép sérült, '"Cosulich" Triesti Hajózási Társaság ' bélyegzésével.
2 800 HUF
3470875
17318
513
Ships Balaton
1934 Első Dunagőzhajózási Társaság személyhajóforgalom 1934. évi zsebmenetrend
1 800 HUF
3471213
17319
513
Ships Balaton
1915 A Duna Passautól a Fekete tengerig. Első Cs. Kir. Szab. Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG). Fekete-fehér fotókkal illusztrált ismertető kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült, viseltes borítóval és gerinccel, helyenként foltos, tulajdonosi bejegyzéssel, mellékletek nélkül, 160 p.
1 400 HUF
3472570
17320
513
5500
Ships Balaton
1915 Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere. Erste k. k. priv. Donau-Dampfschiffahrts-Gesellschaft. (A Duna Passautól a Fekete tengerig. Első Cs. Kir. Szab. Duna-Gőzhajózási Társaság.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelvű ismertető kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, mellékletek nélkül, 192 p.
5 500 HUF
3468755
17321
513
Ships Balaton
Simon Károly: Nemere II a Balaton zászlóshajója. hn., én., Text-Print-ny. Színes, és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3470538
17322
513
Ships Balaton
3 db hajózással kapcsolatos könyv: Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Bp., 1981, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Stefan Gulas - Dusan Lescinsky: A vitorlás hajók története. Ford.: Poór József. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Marjai Imre: Készítsünk hajómodellt! Hobbi sorozat. Bp., 1987, Móra. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.
2 000 HUF
3470987
17323
513
Ships Balaton
Wodianer-Nemessuri Zoltán - Sulyok Miklós - Bán Magdolna: Balatonfelvidék és környéke. Földrajz, korrajz, néprajz. Dorog-Bp., 2003, Novoprint. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3470119
17324
513
Ships Balaton
Becske Ödön: Kishajók szerkesztése és építése. Bp., 1976, Műszaki. 2. kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
2 800 HUF
3470125
17325
513
Ships Balaton
Marjai Imre 2 könyve: Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben.; Készítsünk hajómodellt! Hobbi sorozat. Bp., 1987, Móra Ferenc. Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel, 3 db melléklettel. Kiadói papírkötés.;
2 000 HUF
3471687
17326
513
Ships Balaton
A Fonyódi Helikon kisantológiája 2. Vidéki Magyarország. Szerk.: Laczkó András. A köszöntő írója, Simon Ottó által DEDIKÁLT példány! Fonyód, 1986., Fonyódi Művelődési Ház, 80 p. Megjelent 1200 példányban. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3465500
17327
513
2200
Ships Balaton
2 200 HUF
3465510
17328
513
Ships Balaton
1937 Bp., a Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) Szent László gőzhajója a hajó személyzetével, a háttérben a Gellért-heggyel, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, 11,5x17,5 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house