Maps

Number of items: 71

2 db magyar történelmi térkép: Magyarország pénzügyigazgatási térképe 1308-1382, 15,5x23,5 cm + Magyarország a honfoglalás előtt és a 895. évi besenyőtámadás, 23,5x32 cm
17539.

1 400 HUF

cca 1900 Magyarország vasúti térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 24×30 cm
17540.

2 000 HUF

17541.

14 500 HUF
39,30
45,31

ca 1914 Schlacht bei Gravelotte - St. Privat 1. M. 78x83 cm
17542.

800 HUF

cca 1960 Verkehrskarte der Deutschen Demokratischen Republic (DDR) / Az NDK közlekedési-úthálózati térképe, nagyméretű térkép, 1 : 500.000, kis lapszéli sérülésekkel, 105x76 cm + Drezda erdeinek térképe, kétoldalas, 27,5x39 cm
17543.

1 000 HUF

17544.

6 000 HUF

cca 1910 Budapest és Losonc környékének térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kis sérülésekkel, 57x39 cm
17545.

1 200 HUF

17546.

1 200 HUF

cca 1913 Az Északi és Déli sarkvidék, Planiglóbusok, A Föld vegetációja és tengeráramlások, 3 db térkép, Kogutowicz: Földrajzi iskolai atlasz, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 25x34 cm
17547.

900 HUF
2,44
2,81

17548.

2 400 HUF

3 db kétoldalas szovjet térkép: Észak-Amerika, Európa, Ázsia, változó állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, 26,5x34 cm
17549.

1 200 HUF

ca 1930-1940 8 db régi iskolai térkép, kézi berajzolásokkal.
17550.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF