18571.
Closed 512. Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Viczián Ede: Magyarország vízierői. A m. kir. földmívelésügyi minister kiadványai 1913. 11. sz. Bp., 1913, Pallas-ny., 315+(3) p.+ 4 melléklet. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.