18719.
Closed 512. Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Matyóföld (1976-1977). A Mezőkövesdi városi és járási Művelődési Központ irodalmi és néprajzi munkaközösségének kiadványa. H.n., 1977. Megjelent 800 példányban. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.