18670.
Closed 512. Online auction
Books: Travelling, Local History
3 600 HUF
Kaden, Woldemar: Durchs Schweizerland. Sommerfahrten in Gebirg und Thal. Gera, 1895, C. B. Griesbach's Verlag, 405+(1) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér és színes képtáblákkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.