18886.
Closed 512. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Bangha Béla: Dél keresztje alatt. Feljegyzések egy délamerikai missiós körútról. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Fekete fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.