Number of items: 609

21460.

2 000 HUF

Sartre, Jean-Paul: Az undor. Bp., 1968, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
21461.

2 000 HUF

21462.

1 600 HUF

21463.

1 600 HUF

21464.

1 600 HUF

Lefebvre,René: Páris Amerikában. Ford.: Márkus István. Pest, 1872, Ráth Mór, 8+320 p. 2. kiadás. Átkötött papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a gerincen címkével.
21465.

1 600 HUF

21466.

1 600 HUF

21467.

1 600 HUF

21468.

1 600 HUF

21469.

1 600 HUF

21470.

1 600 HUF

Tolsztój, Alekszéj: Péter cár napja. Három elbeszélés. Ford.: Haiman Hugó. Gyoma, 1928., Kner Izidor, 114+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
21471.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF