Books: Other rarities Number of items: 609
3457259
21436
512
Zdenek Miler: Szutykos Panni. Prága, 1957. Kiadói félvászon kötés, lapok foltosak, szakadás néhol, kopottas állapotban.
3 000 HUF
3372340
21437
512
Cs. Szabó László: Doveri átkelés. (Nyugateurópai helyzetkép). Bp., 1937, Cserépfalvi, 203+(3) p. Első kiadás. Benne a körbevágott eredeti illusztrált elülső borítóval. Átkötött modern egészvászon-kötés.
2 000 HUF
3373172
21438
512
1 600 HUF
3373608
21439
512
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. A Magyar Szemle Könyvei IV. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság, 311+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
1 600 HUF
3373610
21440
512
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. Bp., 1935, Magyar Szemle Társaság, 307+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
3376194
21441
512
Medveczky Bella: Vihar. Bp., Pallas. A borítókép Gebhardt grafikája. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1 600 HUF
3376441
21442
512
1 600 HUF
3376449
21443
512
Tóth Ervin: Székely János (1924-1965). Alföldi nyomda 1968, Készült 2500 példányban, beragasztott képekkel. 18p.
1 600 HUF
3376464
21444
512
1 600 HUF
3378980
21445
512
Gárdonyi Géza (Göre Gábor) Az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., 1923., Dick Manó 116p. Egészvászon kötésben + Kodolányi János: Börtön. Bp., é.n. Athenaeum. 127p. Kiadói vászonkötésben
2 000 HUF
3387080
21446
512
1 600 HUF
3387102
21447
512
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó - Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói kartontokban, kísérőfüzet nélkül.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house