Music, Musical notes, Instruments Number of items: 41
3387549
18007
512
Music, Musical notes, Instruments
cca 1860 Joseph Haydn: XII der schönsten Symphonien von - - , arrangirt für das Pianoforte zu 4 Händen von H. Enke. Nro. 1-5. [5 kotta egybekötve]. Wolfenbüttel, L. Holle, 37 p.; 35+(1) p.; 33+(1) p.; 35+(1) p.; 37+(1) p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
4 000 HUF
3461362
18008
512
Chován Kálmán: A zongorajáték módszertana (methodika) mint nevelési eszköz. Bp., 1905, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, kissé kopottas állapotban.
3 000 HUF
3461595
18009
512
Kovács Emil: Hangszerész (pengetős) szakmai ismeret a szakmunkásképző iskolák számára. Bp., 1976, Műszaki. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
4 000 HUF
3461734
18010
512
Autogramgyűjtemény, többek között Bessenyei Ferenc, Kautzky József, Szőnyi János, Voith Ági, Bodrogi Gyula, Máté Péter, Bán György, Markos József, Vitár Róbert, Bárdy György, Zsolnai Hédi, Verebély Iván, Viola Mihály, Váradi Hédi, Ernyei Béla, Sinkó László, Pécsi Ildikó és mások aláírásával
20 000 HUF
3461702
18011
512
Autogramgyűjtemény, többek között Rita Orlandi-Malaspina, Kiss István, Fonyó József, Bárdy György, Radnay György, stb. aláírásával
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house