17849.
Closed 512. Online auction
Maps
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
cca 1910 2 db katonai térkép: Atya (Šarengrad) és Batrovci, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 39x55 cm + Eszék, Dárda és Valpó, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb sérülésekkel, 47x60 cm