Photo

Number of items: 524

1956, 1959 2 db tablófotó, egyik kartonra ragasztva, felületi sérülésekkel, 17×23 cm
17076.

2 000 HUF

cca 1980 Állatokat ábrázoló MTI fotók, 11 db, változó állapotban, közte sérült, 20x24 cm körüli méretben
17077.

1 600 HUF

1896 Millenniumi fotó, vármegyei hajdúk, urakkal, fiatalokkal, sérül üvegezett keretben, 26×35 cm
17078.

3 000 HUF

16 db nagyméretű művészfotó, részben feliratozva, 18×13 és 23×18 cm közötti méretekben
17079.

3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1900-1920 Vegyes női és férfi portrék, 9 db keményhátú fotó, különféle műtermekből (közte Király János, ill. Sellmann Rezső, Kaposvár; Kalmár és Társa, Szeged; stb.), változó méretben és állapotban
17080.

3 000 HUF

Vegyes fotó tétel: sport, városkép, bicikliverseny, sok egyéb téma. ca 1950-70-es évek. 50-100 db
17081.

5 000 HUF

cca 1900-1940 Iskolai csoportképek, 3 db, változó méretben és állapotban, 26x35,5 cm-ig
17082.

2 000 HUF

1978 Dunavarsány, Petőfi MGTSZ látogatás fényképalbuma, összesen 48 db fotóval, az egyik képen Kádár Jánosné Tamáska Máriával, zsinórfűzéses egészvászon-kötésben, 25x35 cm
17083.

26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1900-1910 Előkelő férfitársaságot ábrázoló fotómontázs (a kép jobb szélén a három álló, illetve két ülő alakot utólag illesztették a képre), nagyméretű fotó kartonon, viseltes állapotban, sérült, deformált, hátoldalán ragasztás nyomaival, 34x55 cm
17084.

4 000 HUF

cca 1930-1940 Kalocsa, Szakmár - matyók, Czvek Gyula 2 db pecséttel jelzett, feliratozott fotója, 17×23 cm
17085.

6 000 HUF

cca 1920 Amerikai esküvői fotó, Whiting Photo Studio (Whiting, Indiana, USA), eredeti díszmappában, kissé sérült, 23x16,5 cm
17086.

3 000 HUF

cca 1920-1940 Fotóalbum vegyes felvételekkel, közte újságárus a Grand Café Astoria előtt, dohányboltok, csoportképek, portrék, családi fotók, összesen 38 db beragasztott fotó, vegyes méretben, zsinórfűzéses albumban, 34,5x28,5x2,5 cm
17087.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF