Photo Number of items: 524
3376406
17076
508
Photo
1956, 1959 2 db tablófotó, egyik kartonra ragasztva, felületi sérülésekkel, 17×23 cm
2 000 HUF
3388456
17077
508
Photo
cca 1980 Állatokat ábrázoló MTI fotók, 11 db, változó állapotban, közte sérült, 20x24 cm körüli méretben
1 600 HUF
3415843
17078
508
Photo
1896 Millenniumi fotó, vármegyei hajdúk, urakkal, fiatalokkal, sérül üvegezett keretben, 26×35 cm
3 000 HUF
3418079
17079
508
Photo
16 db nagyméretű művészfotó, részben feliratozva, 18×13 és 23×18 cm közötti méretekben
3 600 HUF
3436726
17080
508
Photo
cca 1900-1920 Vegyes női és férfi portrék, 9 db keményhátú fotó, különféle műtermekből (közte Király János, ill. Sellmann Rezső, Kaposvár; Kalmár és Társa, Szeged; stb.), változó méretben és állapotban
3 000 HUF
3436943
17081
508
Photo
Vegyes fotó tétel: sport, városkép, bicikliverseny, sok egyéb téma. ca 1950-70-es évek. 50-100 db
5 000 HUF
3370959
17082
508
Photo
cca 1900-1940 Iskolai csoportképek, 3 db, változó méretben és állapotban, 26x35,5 cm-ig
2 000 HUF
3438358
17083
508
26000
Photo
1978 Dunavarsány, Petőfi MGTSZ látogatás fényképalbuma, összesen 48 db fotóval, az egyik képen Kádár Jánosné Tamáska Máriával, zsinórfűzéses egészvászon-kötésben, 25x35 cm
26 000 HUF
3439688
17084
508
Photo
cca 1900-1910 Előkelő férfitársaságot ábrázoló fotómontázs (a kép jobb szélén a három álló, illetve két ülő alakot utólag illesztették a képre), nagyméretű fotó kartonon, viseltes állapotban, sérült, deformált, hátoldalán ragasztás nyomaival, 34x55 cm
4 000 HUF
3440295
17085
508
Photo
cca 1930-1940 Kalocsa, Szakmár - matyók, Czvek Gyula 2 db pecséttel jelzett, feliratozott fotója, 17×23 cm
6 000 HUF
3437699
17086
508
Photo
cca 1920 Amerikai esküvői fotó, Whiting Photo Studio (Whiting, Indiana, USA), eredeti díszmappában, kissé sérült, 23x16,5 cm
3 000 HUF
3443220
17087
508
Photo
cca 1920-1940 Fotóalbum vegyes felvételekkel, közte újságárus a Grand Café Astoria előtt, dohányboltok, csoportképek, portrék, családi fotók, összesen 38 db beragasztott fotó, vegyes méretben, zsinórfűzéses albumban, 34,5x28,5x2,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house