https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo
Number of items: 524
Auction is over! Item soon called at the auction hall
3367866
16559
508
0
10000
Photo
Artworks & Paper
1
1945 Szendrő István (1908-2000): Balerina felhők alatt, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3365661
16560
508
0
10000
Photo
Artworks & Paper
1
1945 Szendrő István (1908-2000): Balerina virágokkal, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 23,5×16,5 cm
Starting price:
10 000 HUF
3367871
16561
508
0
10000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1940 Szendrő István (1908-2000): Erdély, Inatelki népviselet, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3365644
16562
508
0
15000
Photo
Artworks & Paper
1
1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Győri út és Csörsz utca sarka, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16,5×23,5 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
3365659
16563
508
0
10000
Photo
Artworks & Paper
1
1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, ostrom után a Déli pályaudvar környéke, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16,5×23,5 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3365646
16564
508
0
15000
Photo
Artworks & Paper
1
1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, ostrom után a Vitéz utca - Margit(Bem)-rakpart sarka, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16,5×23,5 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
3367872
16565
508
0
11000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1938 Szendrő István (1908-2000): Serédi Jusztinián hercegprímás, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
3411029
16566
508
0
8000
Photo
Artworks & Paper
1
Erika Kiffl (1939-): Dialog fotóművészeti alkotás, számozott (269./300) és a művész által aláírt fotóművészeti alkotás, In: Erika Kiffl - Maurer Dóra: Dialog. Kiállítási katalógus. Bp., Goethe-Institut, 17x16,5 cm, lap: 28x20 cm
Starting price:
8 000 HUF
2852400
16567
508
0
3200
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Vegyes témájú felvételek, 12 db (részben jelzett) fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 9x6 cm és 41x30 cm között
Starting price:
3 200 HUF
3347575
16568
508
0
900
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Szobor. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x26,5 cm
The item is not available
3288376
16569
508
0
100
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Kő és élet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x22 cm
2964366
16570
508
0
6000
Photo
Artworks & Paper
1
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment