20543.
Closed 506. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Br. Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve. Bp., 1885, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.