A világháború képes krónikája. II-III. köt. Bp., 1915, Révai. Rendkívü... https://www.darabanth.com/en/506-Online-auction/506.0/Books/Books-Military~615/A-vilaghaboru-kepes-kronikaja-II-III-kot-Bp-1915-Revai-Rendkivul-gazdag-szovegkozti-es~II3430018
3430018
19795
506
3800
Books: Military
3 800 HUF
Description: A világháború képes krónikája. II-III. köt. Bp., 1915, Révai. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítókkal, a II. kötet sérült gerinccel, a címlap és az első lap kijár.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: kni
further page navigation Auction house