Toys, board-games

Number of items: 120

Régi Monopoly játék kellékek
14023.

Régi Monopoly játék kellékek

1 000 HUF

7 darab klf méretű fém és műanyag játék helikopter, közte katonai
14024.

5 000 HUF

Hang- és fényhatásokat kiadó játékpisztoly, h: 23 cm
14025.

2 400 HUF

6 darab matrjoska figura, m: 9,5 cm
14026.

2 000 HUF

6 darab kis tank játék, műanyag, közte egy fém, h: 7 cm alatt
14027.

3 000 HUF

Henschel HS 100 N autóbusz makett, bontatlan csomagolásban, h: 13,5 cm
14028.

2 000 HUF

LAZ-695E autóbusz makett, h: 12,5 cm + Legendás buszok a múltból 73. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
14029.

2 000 HUF

Star 20 Stonka autóbusz makett, h: 8 cm + Legendás buszok a múltból 72. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
14030.

2 000 HUF

SAN H100A autóbusz makett, h: 12 cm + Legendás buszok a múltból 78. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
14031.

2 000 HUF

SAN H01B autóbusz makett, h: 12,5 cm + Legendás buszok a múltból 80. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
14032.

2 000 HUF

BM-27 Uragan rakéta-sorozatvető makett, bontatlan csomagolásban (a csomagolás kissé sérült), h: 12,5 cm
14033.

2 000 HUF

Piatnik mini francia kártya, eredeti tokjában, részben sérült lapokkal, 5,5x4 cm
14034.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF