12120. Closed 500. Online auction Art-ceramics
5 000 HUF
0 HUF
5 darab angol kőedény sörös palack, Johnson, Basker & Co., N. Furnival, Biscombés, Bullard & Sosns, Slack & Cox, jelzett, kis sérüléssel, m: 20 cm alatt
Photo of the item taken by : nagy_andras