8 000 HUF
Romhányi Károly: A magyar könyvkötés művészete a XVIII - XIX. században. Bp., 1937,(Turul Sajtóvállalat Kft.) 340+4 p.+XL (kétoldalas képtáblák, 20 levélen, ebből 5 színes) t. [A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének dolgozatai 41.] Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval és kötéssel, kissé foltos táblával. Nagyrészt felvágatlan lapokkal. + 1937 Benne Dr. Romhányi Károly székesfővárosi könyvtári tiszt gépelt levélével a Székesfővárosi Múzeum részére, autográf aláírásával.