16243.
Closed 500. Online auction
Historical documents, manuscripts
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
cca 1906 A barátosi Bibó család címere a XV. századból. Nagyméretű, kézzel rajzolt és festett címerrajz, lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 49,5x33 cm