16220.
Closed 500. Online auction
Historical documents, manuscripts
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
1893-94 ,,Spránszky A[nna] I. éves növendék papir kivarrása", hímzésgyakorlatok leporellószerű füzetben, aranyozott egészvászon-borítóval, nagyrészt jó állapotban, 21x16,5 cm