19100.
Closed 498. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Sven, Hedin: Az északi sarktól a déli sarkig. Második és harmadik rész az ifjúság számára. Bp., 1914, Lampel. 214p. Kiadói egészvászon kötés, javított gerinc, kopottas állapotban.