13308.
Closed 496. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
80 000 HUF
216,80 EUR, 250,00 USD
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.