Military

Number of items: 60

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés T:XF kopott aranyozás, ph. Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:XF worn gold plating, edge error NMK 245
32628.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés T:XF kopott aranyozás, ph.
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:XF worn gold plating, edge error
NMK 245

14 000 HUF
37,94
43,75
9

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration without ribbon C:XF
32629.

5 000 HUF

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF
32630.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF

2 000 HUF

32631.

14 000 HUF
37,94
43,75

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 137.
32632.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
NMK 137.

3 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarciha 1914. "Einig und Stark / Durchkraft zum Sieg 1914" Ferenc Józsefet és II. Vilmost ábrázoló ezüstözött bronz propaganda érem füllel, szalagon (28,5mm) T:XF kopott ezüstözés  Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Einig und Stark / Durchkraft zum Sieg 1914" silver plated propaganda medallion depicting Franz Joseph and Wilhelm II (28,5mm) C:XF worn silver plating
32633.

Osztrák-Magyar Monarciha 1914. "Einig und Stark / Durchkraft zum Sieg 1914" Ferenc Józsefet és II. Vilmost ábrázoló ezüstözött bronz propaganda érem füllel, szalagon (28,5mm) T:XF kopott ezüstözés
Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Einig und Stark / Durchkraft zum Sieg 1914" silver plated propaganda medallion depicting Franz Joseph and Wilhelm II (28,5mm) C:XF worn silver plating

8 000 HUF

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark and without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 133.
32634.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark and without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
NMK 133.

8 000 HUF

32635.

16 000 HUF
43,36
50,00

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag és szignó nélkül (12,26g/38,5mm) T:VF patina, karc Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" silver plated bronze decoration without ribbon and without sign (12,26g/38,5mm) C:VF patina, scratch
32636.

3 000 HUF

1915. "Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" női csokorszalagon, jelzelen Ag kitüntetés T:AU patina / Hungary 1915. "Red-Cross Silver Medal with Military Ornament" on women's ribbon, Ag decoration, without hallmark C:AU patina NMK 285.
32637.

30 000 HUF
81,30
93,75

1915. "FM. EHG. Friedrich" Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló aranyozott bronz jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:AU kopott aranyozás
32638.

9 000 HUF
24,39
28,13

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF oxidáció 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon and suspension ring C:XF oxidation NMK 295.
32639.

2 000 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF