Jewellery and precious metal items

Number of items: 147

Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc szív medállal, jelzett, h: 40 cm; 1,4×0,8 cm, nettó: 3,4 g
22101.

1 800 HUF
18

Ezüst (Ag) lapos mintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 6,3 g
22102.

3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag) aranyozott duplaszemes lapos nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 11,6 g
22103.

6 000 HUF

Ezüst (Ag) aranyozott fantáziaszemes nyaklánc köves "G" medállal, jelzett, h: 42 cm; 2,5×1,5 cm, bruttó: 7,4 g
22104.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) csavart pancer nyaklánc korpuszos kereszt medállal, jelzett, h: 45 cm; 3,5×1,8 cm, nettó: 6,1 g
22105.

3 000 HUF

Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc köves kereszt medállal, jelzett, h: 40,5 cm; 4,2×2,9 cm, bruttó: 9,1 g
22106.

4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc köves medállal, jelzett, h: 4 cm, d: 1,8 cm, bruttó: 5,6 g
22107.

2 800 HUF
9

Ezüst (Ag) aranyozott figaro nyaklánc köves áttört szív medállal, jelzett, h: 46 cm; 2×1,5 cm, bruttó: 4,3 g
22108.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) csavart lapos pancer nyaklánc életfa medállal, jelzett, h: 50 cm; d: 1,5 cm, nettó: 4,2 g
22109.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) 2 db venezianer karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,4 g
22110.

2 200 HUF
5,96
6,88
11

Ezüst (Ag) extravagáns szíves fülbevalópár, jelzett, h: 5,7 cm, nettó: 6,4 g
22111.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst (Ag) karkötő, köves díszítéssel, jelzett, h: 20 cm, bruttó 16g
22112.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF