https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Watches Number of items: 87
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3381428
13243
493
0
3000
Watches
Artworks & Paper
1
Danuvia asztali óra, 29x11 cm
Starting price:
3 000 HUF
3381299
13244
493
0
5000
Watches
Artworks & Paper
1
Danuvia asztali fatokos óra, kopással, 20x13 cm
Starting price:
5 000 HUF
3096438
13245
493
0
12000
Watches
Artworks & Paper
1
Asztali óra, lilás színű, lekerekített tetejű mázas kerámia házzal, alján benyomott formaszámmal, az óraszerkezet tisztításra szorul, 13,5x10,5x4,5 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3137545
13248
493
0
6000
Watches
Artworks & Paper
1
Antik asztali óra. Kopott, nem működik, m: 12,5 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3361246
13249
493
0
30000
Watches
Artworks & Paper
1
Hajóóra. Kvarc szerkezet, elemmel, működik fa tokkal 15x15 cm
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3183819
13250
493
0
3800
Watches
Artworks & Paper
1
Antik asztali óra, zsírkő házban, nem működik, m: 13 cm
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
3365383
13251
493
0
1000
Watches
Artworks & Paper
1
Jantar csengős asztali óra, m: 18 cm
Starting price:
1 000 HUF
3343735
13252
493
0
8000
Watches
Artworks & Paper
1
Ónix testű asztali óra, m: 17 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3343737
13253
493
0
3000
Watches
Artworks & Paper
1
Achát lapos óra, 12x14 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3350194
13254
493
0
6000
Watches
Artworks & Paper
1
cca 1920-1945, KS Bechyne Manufaktúra: Parasztlány figurájával díszített kandallóóra. Festett gipsz, óraszerkezet nem működik, jelzett, kopott, 32x45 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3341152
13255
493
0
3000
Watches
Artworks & Paper
1
Antik vekker, nem működik, m: 13 cm
Starting price:
3 000 HUF
3201048
13256
493
0
340000
Watches
Artworks & Paper
1
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám 105205; Tok korrodált, az üveg karcos, a szerkezet elindult de átnézést igényel, a szerkezet és a számlap szép állapotban 240x200x170 mm
The item is not available
Starting price:
340 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment