Watches

Number of items: 87

13205.

400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Vegyes óra tétel, kínai, orosz, kvarc és mechanikus vegyesen, stb
13206.

10 000 HUF

Casio kvarc karóra új állapotú dobozában, fém szíjjal. d: 35 mm
13207.

4 000 HUF

Vegyes óra tétel, benne működő zsebóra és nem működő Peter Staib vekker
13208.

6 000 HUF
10

Vegyes óra tétel alkatrésznek
13209.

Vegyes óra tétel alkatrésznek

5 000 HUF

MOM vekker. Elindul, de megáll 7x7 cm
13210.

2 000 HUF

Roamer Searock férfi kvarc karóra, jelzett, eredeti tokjában, elemcserére szorul, d: 36 mm
13212.

20 000 HUF
54,20
62,50

Asztali óra. Bronz test, ingajáratos szerkezet, XIX. sz. inga nélkül, repecd számlappal,38 cm
13213.

20 000 HUF
54,20
62,50

Omega Genéve automatic cal 1022 naptár funkcióval. Férfi karóra, automata szerkezettel, acél tokkal, jelzett koronával, eredeti bőr szíjjal, működő, jó állapotban. Teljesen karc mentes 34 mm
13214.

260 000 HUF
704,61
812,50

Seiko automata férfi karóra, naptár funkcióval, fluoreszkáló számlappal. Működő, jó állapotban fém szíjjal 32 mm
13215.

28 000 HUF
75,88
87,50

JMB Jowissa kézi felhúzós karóra. 17 köves, dátum funkciós, fém szíjjal, működik 40x40 mm
13216.

6 000 HUF

2 darab modern utazóóra, jó állapotban.
13217.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF