14648.
Closed 493. Online auction
Historical documents, manuscripts
10 000 HUF
cca 1900-1930 Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából származó anyag: saját kezű feljegyzések, gépelt levelek, kézzel rajzolt térképvázlatok, történelmi és katonai témájú jegyzetek (különböző alakulatok felsorolása, leszármazási tábla/családfa, stb.), Pécs sz. kir. város térképe (átdolgozásra vonatkozó feljegyzésekkel), stb. Vegyes állapotban. Érdekes, átnézendő anyag!