14711.
Closed 493. Online auction
Historical documents, manuscripts
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1965 E. Szűcs: ,,Hatszögletű kemence aerodinamikája barnaszén égetésekor", orosz nyelvű tanulmány (kandidátusi értekezés) beragasztott ábrákkal, fotókkal, kissé sérült egészvászon-kötésben, 138 p.