Documents

Number of items: 138

cca 1960-1970 Martinovics György vízilabdázó iratanyaga, közte 1965-ben Rostockban (NDK) szocialista országok részvételével rendezett úszó- és vízilabda-bajnokság emlékoklevelei (aláírásokkal), ill. egyéb vegyes iratok
14593.

4 000 HUF

1966 Kiváló Újító bronz fokozatú kitüntetés oklevél.
14594.

1 000 HUF

1966 Díszoklevél a testnevelés és sport területén végzett eredményes munkájáért, hajtott, sérült
14595.

1 000 HUF

1973 Harmadosztályú gyalogosigazolvány. Humoros képes igazolvány lábakról készült fotóval és ujjlenyomattal
14596.

2 000 HUF

1974 Ganz Műszer Művek törzsgárda jelölt kitüntetés oklevél, sarokhajlással.
14597.

1 000 HUF

1987 Baja, a Gemenci Állami Erdő- és Vadgazdaság karapancsai kerületében 1986. szeptember hó 3-án terítékre került szarvasbika emlékalbuma, vadász trófeáról készült fotó és bírálat, kísérőlevéllel, eredeti mappában, 35x25,5 cm
14598.

2 400 HUF
10

1989 Világútlevél román és bolgár pecsétekkel.
14599.

2 000 HUF

1991 Magyar Anatómusok, Hisztológusok és Embriológusok Társasága oklevele Hattyasy Dezső (1901-1997) fogorvos professzor, szakíró részére, MOTESZ viaszpecsétjével, üvegezett fakeretben, 30x44 cm
14600.

1991 Magyar Anatómusok, Hisztológusok és Embriológusok Társasága oklevele
Hattyasy Dezső (1901-1997) fogorvos professzor, szakíró részére, MOTESZ viaszpecsétjével, üvegezett fakeretben, 30x44 cm

1 000 HUF

1991 Bp., 250 ezer kilométer balesetmentes vezetésért adományozott oklevél, hajtásnyommal, kisebb gyűrődésekkel, 29x20,5 cm
14601.

800 HUF

Vegyes okmány tétel, össz. 12 db, közte bírói igazolvány, Vasas S.E. tagsági könyv, Magyar Politikai Foglyok Szövetsége igazolvány, szakszervezeti tagsági könyvek, stb.
14602.

2 400 HUF

Vegyes szocialista okmány tétel, össz. 10 db, közte bányász díszegyenruha viselésére jogosító igazolvány, légoltalmi igazolvány, MKP, MSZMP, KISZ tagsági könyvek, stb.
14603.

3 600 HUF
9,76
11,25

Vegyes papírrégiség tétel 12 db fotó, igazolványok, utazási igazolvány, stb
14604.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF