13335. Closed 493. Online auction Design - fashion
2 600 HUF
0 HUF
Peter Kelly, Art of era, Meiklejohn Graphics, Covent Garden London. Üvegre készül art deco nyomat, feltehetően XX. sz. vége, kopásnyomokkal, kissé vakitos, fakeretben, 38x27,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras