Number of items: 310

Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
12479.

800 HUF

Doanld kacsa porcelán szobor, jelzett, m: 11,5 cm
12480.

3 000 HUF

Schlaggenwald asztaközép és fedeles kínáló alátéttel, cca 1940, h: 26 cm
12482.

1 800 HUF

24k arannyal díszített görög dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
12483.

2 400 HUF

12484.

2 400 HUF

Rosenthal Karácsony Regensburgban porcelán dísztál. terv Georg Küspert. Matricás, jelzett hibátlan 22 cm
12485.

3 000 HUF

Karlovy Vary kúrapohár, jelzett, m: 9,5 cm
12486.

1 600 HUF

Epiag art deco bonbonier. Jelzett, 13x10 cm
12487.

600 HUF
1,63
1,88

Kakaós bögre és csésze. Jelzés nélkül, matricás, hibátlan
12489.

2 600 HUF
7,05

Balalajkás muzsik A. Szoszenszkij. Kézzel festett, j.n hibátlan
12490.

3 000 HUF

Arabia szélmalom mintás angol fajansz kávés vagy teás kanna. jelzett, hibátlan 20 cm
12491.

3 000 HUF

Vadász mintás angol fajansz tányérok 6 db Coaching scenes. jelzett, hibátlan d: 15 cm
12492.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF