19093.
Closed 493. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Zima v slovenskych horách (Tél a szlovák hegyekben). Fekete-fehér képeskönyv szlovák szöveggel, orosz, német és magyar nyelvű melléklettel. A fotók többek között a Magas-Tátra, Fátra, Kis-Kárpátok területén készültek. Bratislava, 1961, Vydavatelstvo Osveta. Kiadói, kissé foltos egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóval.