19060.
Closed 493. Online auction
Books: Travelling, Local History
4 600 HUF
12,47 EUR, 14,38 USD
Wünscher Frigyes: Tordas, a Balogh Elemér szövetkezeti mintafalu. Debrecen-Budapest, (1943.), Csáthy Ferenc, 464+4 p. + 48 (főként fényképek, ebből 2 színes) t. + 7 (térképek) t. Szövegközti rajzokkal, ábrákkal gazdagon illusztrált. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, számos ceruzás aláhúzással és bejelöléssel.