Gönczi Magda: Árpádházi királykisasszonyok. Történelmi képek fiatal le... https://www.darabanth.com/en/493-Online-auction/493.0/Books/Books-Tales~1500031/Gonczi-Magda-Arpadhazi-kiralykisasszonyok-Tortenelmi-kepek-fiatal-leanyoknak-Kolozsvary-Sandor~II3383356
3383356
20846
493
Books: Tales
2 000 HUF
Description: Gönczi Magda: Árpádházi királykisasszonyok. Történelmi képek fiatal leányoknak. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,1938, Dante, 157+3 p. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált aranyozott gerincű félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tg
further page navigation Auction house