3 800 HUF
Laufenauer Károly: Előadások az idegélet világából. Bp., 1899, K. M. Természettudományi Társulat, (Franklin-ny.), VIII+235+5 p. Hipnózisról, boszorkányüldözésről és ördögűzésről is, számos illusztrációval. Kiadói vaknyomásos, aranyozott gerincű, Frank és Werner-kötés, kissé kopott borítóval.