20261.
Closed 493. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Elisée Reclus: A Föld. A földgömb életjelenségeinek leírása. 25 műlappal és 253 ábrával. Budapest 1879. K.M. Természettudományi Társulat. 640p. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, kis kopással.