2 800 HUF
Kis Szentírás. Szerk.: Frenkel Bernát. Rövidített lenyomat a szerkesztő kiadásában, Edelstein Bertalan, Fényes Mór, Hevesi Simon, Kandel Sámuel, Pfeiffer-Pap Izsák, Weisz Miksa és Zsoldos Jenő közreműködésével 4 illusztrált kötetben megjelent ,,Szentírás a család és az iskola részére" című szentírásfordítás szövegének. Bp.,(1933?), Szerkesztő, (Neuwald Illés-ny.), 1 t. 8+574 p.+15 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés. + Dr. Frenkel Bernát Zsidó Nevelőintézete prospektusa.