2 000 HUF
Graesse, J. G. Th. - Jaennicke, E.: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. Berlin,én., Richard Carl Schmidt & Co, 7+3+405+36 p. Német nyelven. 16. Auflage. Jelzésekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, az elülső tábla és az első néhány lap levált a gerincről.