Ships Balaton Number of items: 12
3382566
16970
493
Ships Balaton
1934 Cosulich Line Mn. "Saturnia" olaszországi hajóút menükártyája, olasz és angol nyelven, a címlapon Velencét ábrázoló színes illusztrációval, kissé viseltes, kihajtva: 25x38 cm
2 800 HUF
3379813
16971
493
Ships Balaton
cca 1940 Balatoni életképek, 9 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, többsége feliratozva, datálva (Balatonlelle, Balatonkenese (1935), 6x6 cm és 6x9 cm között
2 600 HUF
3383251
16972
493
Ships Balaton
1921 Magyar Yacht. 1921. jan. 1. I. évf. 1. sz. A "Balatoni Yacht Club" hivatalos lapja. Szerk.: Grofcsik János, Kelemen Lajos. Foltos, gyűrött, 8 p.
5 000 HUF
3383204
16973
493
Ships Balaton
Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács, 893+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
2 800 HUF
3344633
16974
493
4200
Ships Balaton
Holló Szilva Andrea - Zsigmond Gábor: A fatestű bárkától a tengerjáró óriásig. Hajóépítés Budapesten. Bp., 2013, Holnap Kiadó, 246+(6) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
4 200 HUF
2641845
16976
493
Ships Balaton
Régi hajós mérő eszköz, házi készítésű, fára kasírozott Balaton térképpel.
12 000 HUF
3308989
16977
493
Ships Balaton
Deutsches Hydrographisches Institut Hamburg Nautscher Funkdienst (N.F.) Band III. 1975. Német nyelven. Feliratozott lefűzhető vászon mappában.
4 000 HUF
3278291
16978
493
Ships Balaton
Jelzés nélkül: Hajógyár. Rézkatc, papír, Ganz Magyar Hajó- és Darugyár oklevelén, 1966, eredeti postázott borítékban, rézkarc méret: 9x14 cm
1 400 HUF
2812599
16979
493
Ships Balaton
1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm
3 000 HUF
3383085
16980
493
Ships Balaton
1911 A tenger. Tudományos és társadalmi tengerészeti és közgazdasági havi folyóirat. I. évf. 1911. Főszerk.: Gonda Béla. Felelős szerk.: Szabó László. Bp., 1911, Pesti Könyvnyomda Rt.,VIII+1-48+8 (reklámok)+49-482 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli átkötött álbordás, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.
20 000 HUF
3241317
16981
493
3800
Ships Balaton
1915 Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere. Erste k. k. priv. Donau-Dampfschiffahrts-Gesellschaft (DDSG). Dunai hajóutakat reklámozó idegenforgalmi ismertető, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, 192 p.
3 800 HUF
3187978
16982
493
Ships Balaton
cca 1970 Hajózási szabályzat. (Kishajóvezetői vizsgához). Kiadja a KPM Hajózási Főosztály Hajózási- és Kikötői Felügyelete. Bp., Mahart-ny., 1 sztl. lev.+ 63 p. Kiadói tűzött papírkötés, tollas bejegyzésekkel. Megjelent 2000 példányban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house