Ships Balaton

Number of items: 12

1934 Cosulich Line Mn. "Saturnia" olaszországi hajóút menükártyája, olasz és angol nyelven, a címlapon Velencét ábrázoló színes illusztrációval, kissé viseltes, kihajtva: 25x38 cm
16970.

2 800 HUF

cca 1940 Balatoni életképek, 9 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, többsége feliratozva, datálva (Balatonlelle, Balatonkenese (1935), 6x6 cm és 6x9 cm között
16971.

2 600 HUF
7,05

1921 Magyar Yacht. 1921. jan. 1. I. évf. 1. sz. A "Balatoni Yacht Club" hivatalos lapja. Szerk.: Grofcsik János, Kelemen Lajos. Foltos, gyűrött, 8 p.
16972.

5 000 HUF
15

Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács, 893+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
16973.

2 800 HUF

Holló Szilva Andrea - Zsigmond Gábor: A fatestű bárkától a tengerjáró óriásig. Hajóépítés Budapesten. Bp., 2013, Holnap Kiadó, 246+(6) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16974.

4 200 HUF
11,38
13,13

Régi hajós mérő eszköz, házi készítésű, fára kasírozott Balaton térképpel.
16976.

12 000 HUF

Deutsches Hydrographisches Institut Hamburg Nautscher Funkdienst (N.F.) Band III. 1975. Német nyelven. Feliratozott lefűzhető vászon mappában.
16977.

4 000 HUF

Jelzés nélkül: Hajógyár. Rézkatc, papír, Ganz Magyar Hajó- és Darugyár oklevelén, 1966, eredeti postázott borítékban, rézkarc méret: 9x14 cm
16978.

1 400 HUF

1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm
16979.

3 000 HUF

1911 A tenger. Tudományos és társadalmi tengerészeti és közgazdasági havi folyóirat. I. évf. 1911. Főszerk.: Gonda Béla. Felelős szerk.: Szabó László. Bp., 1911, Pesti Könyvnyomda Rt.,VIII+1-48+8 (reklámok)+49-482 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli átkötött álbordás, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.
16980.

20 000 HUF
54,20
62,50

1915 Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere. Erste k. k. priv. Donau-Dampfschiffahrts-Gesellschaft (DDSG). Dunai hajóutakat reklámozó idegenforgalmi ismertető, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, 192 p.
16981.

3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1970 Hajózási szabályzat. (Kishajóvezetői vizsgához). Kiadja a KPM Hajózási Főosztály Hajózási- és Kikötői Felügyelete. Bp., Mahart-ny., 1 sztl. lev.+ 63 p. Kiadói tűzött papírkötés, tollas bejegyzésekkel. Megjelent 2000 példányban.
16982.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF