Maps

Number of items: 130

cca 1900-1910 25 db katonai térkép M: 1: 200 000 méretben nagyrészt magyar.
17251.

10 000 HUF

Kogutowicz Lajos: A térkép írás, olvasás abc-je. 1. füzet. Bp., 1929., Szerzői,(Stádum-ny.), 95+9 p. 3. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17252.

2 000 HUF

7 db Budapest várostérkép, városrész és kerület térkép, vegyes méretben és állapotban
17253.

2 000 HUF

2023 Magyarország légiforgalmi térképe, 1 : 500.000, készítette a HM Zrínyi Nonprofit Kft., 73x108 cm
17254.

2 000 HUF

6 db térkép: Magyarország horgászvizei, Balaton, Kis-Balaton, Hortobágyi Nemzeti Park, Tisza Szolnok-Martfű, Tisza-tó. Vegyes méretben és állapotban.
17255.

2 400 HUF

2 db térkép: Topogr. Übersichtskarte des Deutschen Reiches. Ausg. C. 166. Hirschbach + S. Dona di Piave (Olaszország), kissé viseltes állapotban, 42,5x47 cm és 48x61 cm
17256.

1 800 HUF

Vas vármegye térképe, tervezte: Tallián Ferenc, 1 : 400.000, 30x32,5 cm + Zala vármegye térképe, 1 : 365.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 34,5x47 cm
17257.

2 000 HUF

1957 Budapest közlekedési térképe, villamos, trolibusz, autóbusz, elővárosi vasút és a fogaskerekű vonalaival, 1 : 50.000, kiadja: a Fővárosi Villamosvasút Sajtó és Balesetelhárítási Csoportja, hátoldalán menetrendekkel, 40x36 cm
17258.

2 000 HUF

cca 1930 2 db iskolai földrajzi atlasz: Népiskolai atlasz. Szerk. Cholnoky Jenő dr. et al. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R. t. + Rendszeres földrajzi atlasz a középiskolák használatára. Szerk.: KozmaGyula és Kőrösi Albin. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-t. Kiadói papír- és kartonált papírkötésben, sérült kötéssel, egy-két kijáró lappal.
17259.

2 600 HUF
7,05

cca 1900-1910 Pétervárad (Peterwardein) és környéke (Vajdaság), katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, vászonra kasírozva, kissé viseltes, körbevágva, 40,5x53 cm
17260.

4 000 HUF
10

ca 1915 Szombathely és környéke katonai térkép. 1:200 000 M. Kir. Állami Térképészet 48x62 cm
17261.

2 000 HUF

Pozsony és környékének katonai térképe, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x51 cm
17262.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF