https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 130

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék közigazgatási térképe, terv.: Tallián Ferenc, 1:400000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., lap szélén paszpartuzás nyomaival, apró folttal, törésnyommal, 25×19 cm
1
17201.

Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék közigazgatási térképe, terv.: Tallián Ferenc, 1:400000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., lap szélén paszpartuzás nyomaival, apró folttal, törésnyommal, 25×19 cm

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1971 Magyarország autótérképe, az ÁFOR üzemanyagtöltő-állomások feltüntetésével, Budapest- és Balaton-térképpel, apró sérülésekkel, 1: 650000, 57x80 cm
1
17202.

1971 Magyarország autótérképe, az ÁFOR üzemanyagtöltő-állomások feltüntetésével, Budapest- és Balaton-térképpel, apró sérülésekkel, 1: 650000, 57x80 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900-1910 Párizs belvárosának közlekedési térképe, kisebb lapszéli sérülésekkel, 39x29,5 cm + 1975 Párizs térkép, 66,5x49 cm
1
17203.

cca 1900-1910 Párizs belvárosának közlekedési térképe, kisebb lapszéli sérülésekkel, 39x29,5 cm + 1975 Párizs térkép, 66,5x49 cm

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.
1
17204.

1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1910 Erdély keleti részének tőzegtelepei. 27x34 cm
1
17205.

cca 1910 Erdély keleti részének tőzegtelepei. 27x34 cm

 
Sold
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
1
 
1919 [Európa a béke után] Europa nach dem Friedensschluss. 86x66 cm + egy világháborús térkép
1
17206.

1919 [Európa a béke után] Europa nach dem Friedensschluss. 86x66 cm + egy világháborús térkép

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
2
 
Középeurópa vázlatos vasúti térképe, az ,,Új Menetrend" melléklete, 21,5x32,5 cm
1
17208.

Középeurópa vázlatos vasúti térképe, az ,,Új Menetrend" melléklete, 21,5x32,5 cm

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
1
 
cca 1920-1940 Ázsia politikai térképe, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb szakadásokkal, foltokkal, 68x59 cm
1
17209.

cca 1920-1940 Ázsia politikai térképe, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb szakadásokkal, foltokkal, 68x59 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
3
 
Torontál vármegye térképe, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé sérült, 29x23 cm
1
17210.

Torontál vármegye térképe, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé sérült, 29x23 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes modern térkép tétel
1
17211.

Vegyes modern térkép tétel

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
1
 
G. Freytag & Berndt: Verkehrsplan von Wien / Bécs közlekedési térképe, 1 : 15.000, nagyméretű térkép, kisebb sérülésekkel, 100x79 cm
1
17212.

G. Freytag & Berndt: Verkehrsplan von Wien / Bécs közlekedési térképe, 1 : 15.000, nagyméretű térkép, kisebb sérülésekkel, 100x79 cm

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
1928 Miskolc thjf. város térképe. Tervezték: Szűcs Sándor és Dr. Vigyázó János, készítette: Tóvári János. 1 : 10.000. Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása (M. kir. állami ny.), szép állapotban 73x45 cm
1
17213.

1928 Miskolc thjf. város térképe. Tervezték: Szűcs Sándor és Dr. Vigyázó János, készítette: Tóvári János. 1 : 10.000. Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása (M. kir. állami ny.), szép állapotban 73x45 cm

 
Sold
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
2
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment